Instagram’ın yeni özelliği arşivleme uygulaması. Bu şekilde dilediğimiz fotoğrafları ve videoları arşivleyip sonradan geri getirebiliyoruz. Ancak nasıl getiriyoruz bu soru birçok kişinin aradığı şey olarak karşımız çıkıyor.

Instagram Arşivlenen Fotoyu Geri Getirme

Bir anlık kararla arşivlediğimiz fotoğrafı geri getirmek aslında çok kolaydır. Ancak genellikle karşısında boş bir sayfa gördüğünde panik oluyorlar ve internette araştırmaya koyuluyorlar.

Aslında karşılarındaki sayfada mevcut olan seçenekleri görseler kolayca instagramda arşivlenen fotoyu geri getirebileceklerdir. Bu işlem için öncelikle instagramda arşivlenen videoyu geri getirme yazısı için editörlere teşekkür ediyoruz. Bu makalemizi yazarken o yazıdan yardım aldık. Sırasıyla;

  1. Arşivlenen fotolar kısmına tıklıyoruz.
  2. Arşiv yazısına tıklıyoruz
  3. Burada hikayeler ve gönderiler bölümü mevcuttur. O kısımdan gönderileri seçtiğimizde kolayca geri getirebilmekteyiz.

Instagram Arşivlenen Videoyu Geri Getirme

Başlıktaki olay için de yine fotoyu nasıl geri getirdiysek aynı işlemle yapabiliriz. Öncelikle arşivlenen gönderilerden videoyu seçiyoruz ve sonrasında adımları takip ederek geri getiriyoruz.

instagram arşivden video foto geri getirme

Eğer takılırsanız yukarıdaki sayfada resimli anlatımı mevcuttur. Daha anlaşılır şekilde kolayca işlem yapabilirsiniz.

Bu yazı için güvenilir instagram takipçi satın alma sitesi takipci.com.tr‘ye teşekkür ederiz. Siz de takipçi satın almak istiyorsanız ya da instagram’da arşivlenen foto ve videoyu geri getirme gibi sorulanıza yanıt bulmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefondan Instagram Hesap Silme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here