Demir Adam Film Konusu: Demir adam filmini izlemek istiyorsanız bu Demir Adam izle yazmanız gerekiyor. Demir adam 3 izle yazdığınızda direkt olarak karşınıza çıkabiliriz. Bu sitemiz size harika bir imkan sunmaktadır. Demir Adam filmde yer alan aksiyon sahnelerini de bas izle teknolojisi ile izleyebilirsiniz. Bas izle teknolojisi ile izlemeniz de mümkün olmaktadır.

Filmin konusu ise Çin ordusuna da karşılık hazırlanan bir ordunun direkt karşısına geçmesi gerekmektedir. “Iron Man – Demir Adam” karakterinin, çizgi roman tutkunlarıyla ilk tanışması 1962 yılında oldu. 1962 yılında karşısına çıkmıştır.  Filmde Çin ordusuna karşı oluşturulan ve daha sonra vücuduna konulan demir parçaları başrol oyuncusunu güçlendirmiştir. Muhteşem bir Demir Adam yani süper kahraman olarak göz önüne alınmıştır. Çok beğenilmiş ve filmin devam 2. Filmi de çekilmiştir.

Demir Adam Oyuncu Kadrosu: Jon Favreau. Oyuncular: Robert Downey Jr., Don Cheadle, Scarlett Johansson, Mickey Rourke.

Demir Adam IMDB Puanı: Demir Adam IMDB puanını göz önüne aldığımız zaman 3,8 puan almıştır. Film ülkemizde de oldukça çok beğenilmiştir. Filmin devam filmi ise çekilmiştir.

Meslek: Süper kahraman

Sevgililer: Pepper Potts, Emma Frost, Rumiko Fujikawa, Bethany Cabe, Madame Masque

TV dizileri: Demir Adam: Zırhlı Maceraları, DAHA FAZLA

Yaratıcılar: Stan Lee, Jack Kirby, Larry Lieber, Don Heck

Filmler: Demir Adam, Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Yenilmezler,

Bir önceki yazımız olan EN İYİ TAVSİYE VE ÖNERİLER başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here