Hepimiz bilgisayar oyunu oynamayı çok severiz. Bazen oynayacağımız oyunları sistemimiz kaldırmayabiliyor, böylece bizde web tabanlı oyunlara yöneliyoruz. Bir zamanlar flash oyunlar çok yaygın idi, artık günümüzde io oyunları çok yaygın. Agar.io oyunuyla birlikte patlayan Slither.io ile gelişen io oyunu akımı son zamanlarda popüler bir seviyededir. Günümüzde o kadar çok io oyun vardır ki hepsinin adını tek tek bulmamız mümkün değildir. İşte bu aşamada www.io-oyun.com devreye girmektedir. Bütün io oyunlarını tek bir listede toplayan site kullanıcılara büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca io-oyun.com bütün io oyunlarını katagorize etmiştir ve bütün io oyunlarının nasıl oynandığını? Oyun stratejilerinide paylaşmaktadır. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz kategoride bir io oyunu seçip ücretsiz bir şekilde oynamaktır.

Neden io Oyunları Oynamalıyım?

io oyunları web tabanlı olması nedeniyle fazla bir sistem gereksinimi gerektirmemektedir. Ayrıca io oyunları online olarak oynandığı için dünya dört bir yanından oynanmaktadır. Tabii buda oyuna ayrı bir zevk katmaktadır.

En iyi io oyunları nelerdir?

Dünya üzerinde birçok io oyun vardır. Tabii bazıları popüler ve daha çok tercih edilir. En popüler io oyunlarını io-oyun.com üzerinden popüler oyunlar kategorisinden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram'da Arşivlenen Foto ve Videoyu Geri Getirme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here