Bellona yeni sezon ürünleriyle piyasadaki öncü konumunu korumaya ve zirveye oynamaya devam ediyor. Mobilya modelleri ve oturma gruplarında kullandıkları transflex teknoloji ile sadece konforu değil, insan sağlığını da düşünerek rakiplerinden büyük ölçüde farklı olmayı hayat standartlarını değiştirmeyi başarıyor.

Mevsimlik mobilya koleksiyonlarında, evini, yazlığını ve bahçesini yenilemek isteyen herkese geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Aynı zamanda ses getiren kampanyaları ile de, birbirinden şık ve rahat eşsiz mobilya modellerini en uygun fiyatlardan müşterilerine sunuyor. Bellona, ev tekstili, oturma grupları, oda takımları, aksesuarlar ve özel tasarımlarla aradığınız özelliği, konforu ve kaliteyi bir arada bulabileceğiniz öncü adreslerden biridir. Yalnızca ürün kalitesi ve konforu değil, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti ile de tercih edenlerden tam puan almayı başarıyor.

Bir önceki yazımız olan 22 Sene Ara İle Aynı Acı başlıklı makalemizde bıçaklama, çarşı izni ve osmaniye hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here